۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

الکتریکی و روشنایی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 100 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 100 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

لوازم الکتریکی و روشنایی

لوازم الکتریکی و روشنایی بخش مهمی از لوازم ساختمانی می باشد که به همین دلیل به صورت جداگانه و در دسته بندی مختص به خود تفکیک گردیده است. امروزه به هر مکانی که جریان برق رفته باشد و یا حتی نرفته باشد لوازم برقی همچون انواع لامپ ال ای دی، کلید پریز و سیم وکابل  و ... جزئی از واجبات بوده که باید مد نظر قرار گیرند.

 انواع لوازم الکتریکی و روشنایی

تجهیزات الکتریکی شامل انواع مختلفی می باشد، در کل برای انتقال جریان برق و استفاده از آن به لوازم مختلفی نیاز داریم که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

·         انواع لامپ ها و پرژکتورها

·         انواع سه راهی، چند راهی و محافظ ولتاژ

·         سیم و کابل

·         کلید و پریز

·         انواع بست ها و کلمپ ها و کابل شو های مختلف

·         و ...

 

 بهترین مارک لوازم الکتریکی و روشنایی

با توجه به بازار بزرگ لوازم برقی برندهای بزرگ زیادی در این حوزه مشغول به کار هستند. برخی از برندهای ایرانی این حوزه عبارتند از پارت الکتریک، سیم و کابل کرمان، سیم و کابل شاهرود، تیراژه، نما نور، دلند الکتریک، ایران و ... .

البته برندهای خارجی زیادی نیز در این زمینه فعال بوده ولی کیفیت برندهای معتبر ایرانی قابل رقابت با این برندها می باشد. با این حال برندهایی خارجی در بازار ایران مانند ویکو، بکر، اشنایدر، لگراند و ... فعال بوده و عرضه می گردند.

قیمت و خرید لوازم الکتریکی و روشنایی

قیمت لوازم و تجهیزات الکتریکی به عوامل بسیار زیادی از کیفیت و نوع برند بستگی دارد. و روشن است که هر چه کیفیت یک محصول بالاتر باشد دارای رنج قیمتی بالاتری نیز خواهد بود. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار همواره سعی نموده است تا با تامین محصولات این فروشگاه به طور مستقیم از تولید کنندگان و یا تامین کنندگان علاوه بر اطمینان از اصالت این محصولات و با حذف واسطه بهترین قیمت را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

این فروشگاه در تمامی مراحل خرید همراه مشتری بوده و در هر مرحله از سفارش و خرید امکان استفاده از شماره پشتیبانی و دریافت راهنمایی ممکن می باشد.