۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ چوب

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

رنگ چوب

برای رنگ کردن انواع سطوح رنگ‏های مخصوص موجود است که چوب نیز از این قاعده جدا نیست. رنگ چوب یکی از رنگ‏های بسیار کاربردی است که در صنایع چوب از آن استفاده شده و باعث زیبایی بخشیدن به چوب میشود. رنگ چوب برخلاف رنگ ساختمانی معمولا با رول نقاشی و یا فرچه نقاشی اجرا نمی شود بلکه با استفاده از پیستوله بادی بر روی سطح کار پاشیده می شود و این مدل رنگ کاری کیفیت بسیار بالا و فوق العاده ای را به رنگ می دهد. پایه رنگ های چوب که از نوع رنگ فوری می باشند تینری بوده و هر چه کیفیت تینر استفاده شده بالاتر باشد سطح تمام شده تمیز تزی را به ما می دهد. اگر شما هم خواهان خرید انواع رنگ چوب هستید به شما پیشنهاد می‏دهیم تا در ادامه این مطلب همراه الکتروابزار بمانید و درباره خرید این محصول اطلاعات کسب کنید.

رنگ چوب چیست؟

همان‏طور که در بالا بیان کردیم رنگ چوب یکی از رنگ‏های کاربردی است که برای ایجاد تغییر در رنگ اصلی چوب و بالا بردن دوام آن استفاده میشود. معمولا بیشتر افراد به این موضوع علاقه دارند که رنگ وسایل چوبی به دلخواه آن‏ها باشد. هم‏چنین چوب رنگ شده در برابر رطوبت و خوردگی نیز ایمن است. رنگ برای چوب انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‏ها خواهیم پرداخت.

انواع رنگ چوب ترموود

بهتر است قبل از اینکه درباره انواع رنگ ترموود صحبت کنیم بدانیم که رنگ ترموود چیست. ترموود یک نوع چوب گرمادیده است که با چوب‏های عادی تفاوت داشته و مقاومت بالاتری دارد. رنگ ترموود نیز با رنگ‏های چوب دیگر متفاوت بوده و برای استحکام بیشتر این چوب طراحی شده است. مخصوصا اگر چوب ترموود برای نمای بیرونی استفاده شده باشد، حتما باید روی آن رنگ زده شود تا کیفیت آن بیشتر شود.

بهترین رنگ برای درب چوبی

برای رنگ کردن در چوبی بهتر است از رنگ فوری برایی چوب استفاده کنیم. زیرا باعث سریع خشک شدن آن شده و امکان چند لایه رنگ زدن برای همرنگی چوب را به ما میدهد. البته معمولا برای در از رنگ جلا نیز استفاده میشود. این رنگ فقط چوب را براق کرده و از تغییر رنگ آن جلوگیری می‏کند.

قیمت رنگ چوب

بعد از اینکه درباره رنگ زدن چوب دانستیم و بررسی کردیم که رنگ چوب چیست و چه انواعی دارد، باید به موضوع قیمت آن اشاره کرد. انواع مختلفی از رنگ چوب در بازار وجود دارد. شما می‏توانید بر اساس برند و نوع رنگ یکی از آن‏ها را انتخاب کنید. سپس باید بدانید رنگ‏های با برند خارجی معمولا گران‏تر از رنگ‏های ایرانی هستند.

 پس اگر نیاز به خرید رنگ مقرون به صرفه را دارید بهتر است تا از میان برندهای ایرانی آن‏ها را پیدا کنید. بعد از آن برای اطلاعات بیشتر و دقیقتر درباره قیمت رنگ چوب میتوانید به سایت‏های فروشگاهی مانند الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت را به روز مشاهده کنید. همچنین می‏توانید مقایسه را بین قیمت‏های مختلف انجام دهید.

خرید رنگ چوب

بعد از اینکه درباره قیمت رنگ چوب و نحوه استعلام آن دانستیم نوبت به خرید می‎‎رسد. برای خرید بهترین رنگ چوب باید ابتدا یک برند مناسب و با کیفیت را پیدا کنید. مشورت درباره برند مناسب را می‏توان با افرادی که تجربه بیشتری دارند انجام داد. با این حال شما میتوانید به سایت‏های اینترنتی مربوط به فروش مراجعه کرده و مشخصات محصول را به همراه نظرات تماشا کنید. یکی از بهترین سایت‏ها همانطور که در بالا بیان کردیم، الکتروابزار است. بعد از انتخاب رنگ مورد نظر می‏توانید آن را از سایت خریداری کنید.