۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ استخری و جدولی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

رنگ استخری

یکی از رنگ‏های مقاوم که علاوه بر رنگ عایق نیز هست، به رنگ استخری یا جدولی معروف بوده که این مدل از انواع رنگ علاوه بر استخر ها کاربرد فراوانی دارد. این نوع رنگ دارای پایه تینری بوده و حلال آن تینر فوری می باشد. البته نوع رنگ آکریلیک استخری نیز اخیرا به بازار عرضه شده است که پایه آب بوده و اجرای آن سریعتر می باشد اما کیفیت رنگ فوری استخری را ندارد. معمولا رنگ استخری به کمک انواع غلطک اجرا شده و سطح یکدستی را بعد از اجرا به وجود می آورد. اگر شما هم برای پروژه‏های خود نیاز به خرید این نوع از رنگ را دارید این مقاله از الکتروابزار را از دست ندهید. در این مطلب انواع رنگ استخری و راهنمای خرید آن را برای شما بررسی می‏کنیم.

رنگ استخری و رنگ جدولی چیست؟

رنگ جدولی و رنگ استخری یک نوع رنگ مقاوم است که علاوه بر رنگ کردن سطوح خاصیت عایق بودن نیز دارد و باعث میشود تا درزها و سوراخ‏ها پوشیده شده و آب وارد آن‏ها نشود. این رنگ‏ها باعث عدم جذب آب می‏شوند، جلبک روی آن‏ها رشد نمی‏کند و در برابر نور خورشید مقاوم است.

انواع رنگ استخری و جدولی

برای مصارف گوناگون و رنگ کردن استخرهای مختلف انواع متفاوتی از رنگ استخری و جدولی در بازار وجود دارند که در مواد سازنده با یکدیگر تفاوت دارند. در زیر تعدادی از این انواع را نام برده و با آن‏ها آشنا میشویم.

·         رنگ استخری و جدولی آکریلیکی

این نوع از رنگ بر پایه آب و تینر وجود دارد و کم هزینه است. از این رنگ برای استخرهای کم عمق و روی بتن و سیمان استفاده می‏شود.

·         رنگ استخری و جدولی پلیمری

این نوع رنگ هم عایق و هم رنگ است. به دلیل وجود پودر سیلیس و پلیمر در این رنگ عایق بسیار بالایی را ایجاد می‏کند. بهتر است تا از رنگ و عایق یک جا استفاده شود. این کار باعث میشود تا هم از هزینهها کمتر شود و هم سرعت کار در آماده سازی استخر بالاتر برود.ن آت

·         رنگ استخری یا جدولی اپوکسی

 

این نوع رنگ اسخری نیز بسیار مقاوم بوده و با پوشش بالایی که ایجاد میکند باعث ایجاد یک عایق برای استخر می‌شود. از رنگ اپوکسی برای استخرهای شنا و پرورش آبزیان استفاده میشود.

بهترین رنگ استخری

در بالا مشاهده کردید که انواع مختلفی از رنگ استخری در بازار وجود دارند. برای اینکه بدانیم کدام رنگ بهتر از بقیه است عوامل زیادی دخیل هستند. به عنوان مثال  قیمت رنگ استخری یا قیمت رنگ جدولی می‏تواند یکی از این عوامل باشد. گاهی اوقات قیمت بالا می‏تواند نشانه کیفیت باشد. حتی می‏توان از افراد با تجربه در این زمینه نیز سوال پرسید و بهترین رنگ استخری را پیدا کرد.

خرید رنگ استخری

بعد از اینکه درباره رنگ استخری و جدولی دانستیم و انواع آن را بررسی کردیم، بهتر است تا به بحث نحوه و چگونگی خرید آن بپردازیم. فروش رنگ استخری در فروشگاه‏های رنگ فروشی و ابزارفروشی در سراسر کشور انجام میشود. اما آیا تا به حال به خرید اینترنتی رنگ استخری فکر کرده‏اید؟ امروزه سایت‏هابی فروش ابزار مانند دیگر فروشگاههای آنلاین پدید آمده‏اند و شما میتوانید با مراجعه به آنها خرید خود را انجام دهید. یکی از بهترین سایت‏ها در این زمینه الکتروابزار است. با ورود به این سایت میتوانید انواع و مشخصات کاملی از رنگ‏های استخری را مشاهده کنید. سپس با مقایسه و انتخاب رنگ مناسب، آن را به صورت مقرون به صرفه خریداری کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید.