۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ابزار پتینه

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

پتینه

حتما تا به حال رنگ‏ها و جلوه‏های بصری قدیمی را روی دیوار، گچبری یا دکوراسیون‏های بسیاری از ساختمان‏ها یا منازل دیده‏ و به آن‏ها علاقمند شده ‏اید. نوع رنگی که برای ایجاد این تکنیک استفاده می‏شود پتینه کاری است. پتینه کاری علاوه بر نقاشی به عنوان یک هنر مطرح می باشد که با بازی رنگ طرح های بسیار زیبا و چشم نوازی می آفریند. برای برخی از مدل های پتینه از انواع رنگ روغنی و رنگ آکریلیک استفاده می گردد و در برخی از مدل ها رنگ های مختص پتینه مورد استفاده قرار می گیرد.اگر قصد خرید پتینه و اجرای آن را دارید با الکتروابزار در این مطلب همراه باشید تا اطلاعات خرید و انواع آن را با هم بررسی کنیم.

پتینه چیست؟

در بالا بیان کردیم که پتینه رنگی است که برای قدیمی نشان دادن یک شی یا یک مکان از آن استفاده میشود. در واقع اگر علاقه داریم که مکان خود را به شکل منحصر به فردی دربیاوریم و آن را زیباتر کنیم از رنگ پتینه استفاده می‏کنیم. پتینه انواع مختلف دارد که در ادامه به آن می‏پردازیم.

انواع پتینه

انواه مختلفی از رنگ پتینه وجود دارد که از هر کدام برای مکان خاصی استفاده میشود. در زیر تعدادی از مهم‏ترین آن‏ها را نام برده و با آن‏ها آشنا میشویم.

·         پتینه ورق طلا

پتینه ورق طلا برایی انواع پتینه دیوار و دیگر مصارف استفاده میشود. برای پتینه دیوار از ورق طلا معمولا روی گچبریهای دیوار استفاده میشود تا زیبایی خاصی را به فضا بدهد.پ

·         پتینه چوب

پتینه چوب معمولا برای دکوراسیون، پتینه کاری مبل یا قاب پتینه کاری استفاده میشود که با قلم مو روی چوب کشیده شده و آن را قدیمی جلوه می‏دهد.

·         پتینه سقف

پتینه سقف مانند پتینه کاری دیوار است و در آن از ورق مخصوص طلا و یا رنگ‏های دیگر روی گچبری‏ها و اشکال ایجاد شده روی سقف کشیده میشود.

لوازم پتینه

برای پتینه ساختمان یا دکوراسیون علاوه بر رنگ مخصوص به لوازم خاصی نیز احتیاج داریم تا عمل پتینه کاری به بهترین شکل انجام شود. در زیر این ابزار را نام میبریم.

·         اسفنج پتینه کاری

پتینه کاری با اسفنج یکی از روشهای رنگ کردن اشیا یا دیوار با رنگ پتینه است که بسیار کاربرد  دارد. این روش به اسفنج خاص احتیاج دارد.

·         رنگهای مخصوص پتینه

یکی دیگر از لوازم مورد نیاز پتینه کاری رنگ‏ها هستند که انواع مختلف داشته و بر اساس مکان پتینه کاری و سلیقه خود می‏توانیم یکی از آن‏ها را انتخاب کنیم.

قیمت رنگ پتینه

قیمت رنگ پتینه هم از مهم‏ترین فاکتورها موقع خرید آن است. شما برای آگاهی از قیمت اصلی و به روز این نوع رنگ و هم‏چنین خرید با قیمت مقرون به صرفه می‏توانید به سایت الکتروابزار مراجعه کنید. در این سایت به همراه قیمت، مشخصات محصول نیز به صورت کامل نوشته شده است.

 

خرید لوازم پتینه

برای خرید لوازم پتینه می توانید از فروشگاه اینترنتی الکتروابزار اقدام نموده و تمامی لوازم مربوط به پتینه کاری را با بهترین قیمت تهیه نمایید. این فروشگاه با تامین کلیه ابزار پتینه از تولید کنندگان به طور مستقیم علاوه بر اصالت بهترین قیمت را نیز برای مشتریان به همراه خواهد داشت.