۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاردک و لیسه

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 29 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 29 تا

  1. ۱
  2. ۲

کاردک و لیسه

کاردک و لیسه دو وسیله بسیار مورد نیاز برای کار رنگ و گچ کاری ساختمان و اتومبیل است. این دو وسیله بسیار ضروری هستند. از این رو افرادی که به این کار مشغول هستند نیاز به خرید آن را همیشه پیدا می‏کنند. این ابزار نیز در نقاشی به اندازه قلم مو، غلطک نقاشی، و رنگ ساختمانی و تینر مهم بوده و بدون وجود آن نخواهیم توانست نقاشی با کیفیتی داشته باشیم. برای اینکه بتوانید یک کاردک یا لیسه خوب را خریداری کنید، در این مقاله با الکتروابزار همراه باشید تا اطلاعات خرید را به دست آورید.

کاردک و لیسه چیست؟

کاردک و لیسه دو وسیله برای رنگ یا گچ ساختمان یا رنگ خودرو است که برای بتونه کردن و صاف کردن خمیر یا رنگ بتونه از آن استفاده میشود. لیسه کشی رنگ خودرو یکی از مهم‏ترین مراحلی است که برای رنگ خودرو بعد از صافکاری باید انجام شود. هم‏چنین برای بتونه کاری رنگ ساختمان نیز باید از یک کاردک مناسب استفاده کرد تا نتیجه خوبی برای رنگ داشت. در زیر به انواع کاردک و لیسه اشاره می‏کنیم تا با آن‏ها بهتر آشنا شوید.ن

انواع کاردک و لیسه

 

انواع مختلفی از کاردک و لیسه وجود دارند که همان‏طور که در بالا بیان کردیم برای کارهای مختلف از آن‏ها استفاده میشوند. برای آشنایی بیشتر شما و انتخاب راحت، تعدادی از آن‏ها را در زیر معرفی خواهیم کرد.

·         کاردک پلاستیکی کاغذ دیواری

اکثر کاردک‏ها ممکن است فلزی باشند با این حال کاردک پلاستیکی مخصوص صاف کردن یا کندن کاغذ دیواری وجود دارد. این کاردک به گونه‏ای طراحی شده است که به دیوار آسیب نرساند.

·         کاردک گچ کاری

کاردک گچ کاری از نوع فلزی است و برای صاف کردن گچ روی سطح ساخته شده است. این نوع کاردک اندازه‏های مختلفی دارد که باید آن را به صورت مناسب برای خود خریداری کرد.

·         لیسه رنگ ماشین

لیسه گیری رنگ ماشین نیز یکی دیگر از انواع لیسه است و در بالا نیز بیان کردیم که این مرحله برای رنگ اتومبیل بسیار مورد نیاز است. لیسه کمی از کاردک کوچک‏تر است با این حال همان کاربرد را دارد.

قیمت کاردک و لیسه

بعد از اینکه با انواع کاردک و لیسه آشنا شدیم نوبت به مهم‏ترین عامل یعنی قیمت آن می‏رسد. برای آگاهی از قیمت کاردک یا لیسه به عنوان مثال قیمت کاردک نقاشی میتوانید به سایت‏های اینترنتی فروش مانند الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت به روز را تماشا کنید. هم‏چنین باید بدانید که این ابزار ممکن است ساخت ایران یا کشورهای خارجی باشند. از این رو نیاز است تا برند را قبل از خرید چک کنیم. زیرا ممکن است قیمت برند خارجی از ایرانی گران‏تر باشد. هم‏چنین هرچقدر کیفیت بالاتر باشد قیمت نیز بیشتر میشود.

خرید کاردک و لیسه

خرید کاردک و لیسه مرحله آخر راهنمای خرید آن است. برای این کار ابتدا مشخص کنید که به چه نوع کاردک یا لیسه نیاز دارید. سپس می‏توان خرید کاردک نقاشی یا خرید کاردک کاغذ دیواری را از فروشگاه‏های معتبر اینترنتی مانند الکتروابزار خریداری کنید. الکتروابزار یکی از بهترین  فروشگاه‏های اینترنتی در زمینه فروش ابزار است که می‏تواند محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب را به شما عرضه کند. شما می‏توانید انواع کاردک برای گچ کاری یا نقاشی و انواع لیسه برای رنگ خودرو را از این سایت خریداری کنید.