۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم مو

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

قلم مو

قلم مو از اصلیترین وسایل نقاشی چه هنری و چه ساختمان است که هر نقاش باید انواعی از آن را داشته باشد. خرید قلم مو  مناسب و با کیفیت معمولا برای بیشتر افراد تبدیل به یک چالش یا دغدغه شده است. امروزه در کنار قلم مو، غلطک نقاشی نیز جایگاه ویژه ای پیدا نموده و سرعت رنگ آمیزی به خصوص سطوح صاف و یکدست و وسیع را به میزان چشم گیری افزایش می‌دهد. قلم مو برای اجرای تمامی انواع رنگ ساختمانی مناسب بوده و دارای سایز بندی های متفاوتی است که با توجه به کاری که میخواهیم انجام دهیم باید سایز مناسبی را انتخاب نماییم. در کنار قلم مو و غلطک، کاردک و لیسه نیز از ابزار پر کاربرد نقاشی بوده که اجرای درست و استفاده صحیح از این ابزار کیفیت کار نقاشی با قلم مو را افزایش می دهند. الکتروابزار در این مطلب قصد دارد تا راهنمای خرید قلم مو را برای شما ارائه دهد و اطلاعات لازم درباره بهترین کیفیت قلم مو را برای شما بیان کند.

قلم مو چیست؟

همانطور که در بالا بیان کردیم، قلم مو یکی از مهم‏ترین و اصلی‏ترین لوازم نقاشی است که با آن رنگ را روی سطحی می‏توان کشید. قلم موها انواع مختلفی دارند که هم برای هنر نقاشی و هم برای نقاشی ساختمان استفاده می‏شود. در ادامه بیشتر درباره انواع قلم مو صحبت میکنیم.

انواع قلم مو

انواع مختلفی از قلم مو وجود دارند که هر کدام از آنها برای انجام عمل خاصی در رنگ آمیزی مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا این انواع بر اساس شکل قلم مو و موهای آن در نظر گرفته میشود. در زیر تعدادی از مهم‏ترین انواع قلم مو را نام می‏بریم.

·         قلم نقاشی ساختمان

قلم نقاشی ساختمان یکی از انواع مهم قلم مو در صنعت نقاشی است که برای کشیدن رنگ روی دیوار از آن استفاده میشود. این قلم مو اندازه‏های مختلفی نیز دارد.

·         قلم مو سرخم

این قلم مو یکی از انواع متداول قلم مو است که برای رنگ کردن قسمت‏هایی استفاده میشود که با قلم موی معمولی سخت باشد.

·         قلم مو دسته کوتاه

قلم مو دسته کوتاه به گونه‏ای طراحی شده است که برای رنگ کردن مکان‏های تنگ از آن استفاده می‌شود.

·         قلم مو باریک، قلم مو دسته بلند، قلم مقلاویز و ...

 

بهترین مارک قلم مو

در بازار تعداد بسیاری از قلم مو وجود دارد که هر کدام از برندهای مختلف هستند. برای اینکه بتوانیم بهترین مارک قلم مو را پیدا کنیم باید به کیفیت آن‏ها توجه کنیم. بیشتر افراد بر این عقیده هستند که بهترین برند قلم مو خارجی است. با این حال قلم موهای ایرانی نیز می‏توانند کیفیت بالایی داشته باشند و به بهترین شکل برای شما عمل رنگ کردن را انجام دهد.

قیمت قلم مو

قیمت قلم مو یکی دیگر از مهم‏ترین فاکتورها برای خرید است. قیمت هر قلم مو بر اساس ویژگی‏ها و کیفیتی که دارند متفاوت است. به عنوان مثال قلم موها با برندهای خارجی قیمت بالاتری نسبت به قلم موهای ایرانی دارند. برای آگاهی از قیمت دقیق قلم موها باید به سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت‏ به روز را تماشا کرد.

خرید قلم مو

برای خرید قلم مو ابتدا باید نیاز خود از خرید را مشخص کنید. به عنوان مثال اگر برای نقاشی ساختمان قصد خرید قلم مو را دارید باید نوع آن که دسته کوتاه یا سرکج باشد را انتخاب کنیم. همچنین اندازه قلم مو نیز بای مشخص باشد.

بعد از آن باید به کیفیت و برند قلم مو توجه کنیم. برای این کار بهتر است از افراد با تجربه، مشورت بگیریم. برای خرید بهتر است به صورت اینترنتی اقدام کنیم. سایت الکتروابزار در این زمینه یکی از بهترین سایت‏های معتبر برای خرید است که می‏توانید به آن مراجعه کنید و قلم مو دلخواه خود را خرید کنید.