۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ و ابزار هنری

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

3 مورد

رنگ و ابزار هنری

بسیاری از افراد که در زمینه نقاشی و هنر دستی دارند و یا علاقمند هستند، می‏دانند که خرید رنگ و ابزار هنری برای کار آن‏ها تا چه لازم است. در واقع این موارد وسیله کار این افراد است که باید با کیفیت بالا تهیه شوند. بسیازی از ابزار رنگ های هنری با رنگ های ساختمانی مشترک می باشد مانند انواع قلم مو، انواع کاردک و لیسه، انواع غلطک نقاشی و ... از این رو در ادامه این مطلب الکتروابزار برای شما راهنمای خرید رنگ و ابزار هنری را فراهم آورده است تا از این طریق بتوانید یک خرید عالی را داشته باشید.

رنگ و ابزار هنری چیست؟

همان‏طور که در بالا بیان کردیم، رنگ و ابزار هنری لازمه کار هر فرد نقاش است که توسط این وسایل و خلاقیت خود می‏تواند یک اثر هنری عالی را خلق کند. این ابزار شامل موارد بسیاری می‌شود که شاید از مهم‏ترین آنها بتوان قلم مو‏های مختلف را نام برد. در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد که رنگ و ابزار هنری چه انواع دیگری دارند.

انواع رنگ و ابزار هنری

انواع مختلفی از رنگ و ابزار هنری وجود دارند که از هر کدام برای انجام کاری استفاده میشود. به عنوان مثال انواع بسیاری از رنگ‏ها وجود دارند که برای سبک‏ها و بوم‏های مختلف نقاشی از آن‏ها استفاده میشود. هم‏چنین قلم مو و کاردک را نیز می‏توان از ابزارهای هنری در نظر گرفت. در زیر تعدادی از رنگ‏ها و ابزار مهم نقاشی را نام برده و با آن‏ها آشنا خواهیم شد.

·         رنگ مولتی سورفیس

رنگ مولتی سورفیس یکی از رنگ‏های بسیار مورد نیاز است و همان‏طور که از نام آن پیداست برای انواع سطوح مانند شیشه، چوب، چرم، فلز، کریستال و غیره از آن استفاده میشود.

·         کاردک

کاردک یک وسیله فلزی اما انعطاف پذیر است که توسط آن میتوان رنگ‏ها را با شکل خاصی روی بوم قرار داد.

·         قلم مو

از دیگر ابزار نقاشی می‏توان به قلم مو اشاره کرد. این وسیله بسیار ضروری است که خود آن نیز انواع مختلفی داشته و برای سبکهای مختلف متفاوت است.

·         ایربراش

ایربراش هم یکی دیگر از ابزارهای هنری است که رنگ را با هوا روی بوم پخش میکند این وسیله نیز برای کسانی که نقاشی را به صورت حرفهای انجام می‏دهند بسیار مهم است.

·         رنگ ویترای

رنگ ویترای یکی از رنگ‏های کاربردی است که برای شیشه و کریستال از آن استفاده میشود. با این رنگ می‏توان نقاشی را روی شیشه انجام داد و هنری زیبا را تولید کرد.

خرید ابزار هنری

برای خرید ابزار هنری ابتدا باید یک لیست مناسب کاری که می‏خواهید انجام دهید تهیه کنید. یعنی تمامی نیازهای خود را مشخص کنید. سپس باید برند و کیفیت را بررسی کنید. برای این کار می‏توان از افراد با تجربه در این زمینه کمک گرفت و از تجربه آن‏ها استفاده کرد. به عنوان مثال اگر قصد خرید لوازم ویترای را دارید می‏توانید از کسانی که این کار را انجام می‏دهند کمک بگیرید.

برای خرید دو را در پیش رو دارید. یا اینکه به صورت حضوری به فروشگاههای لوازم هنری در سراسر کشور مراجعه کنید. یا اینکه به صورت اینترنتی از سایت‏های فروش مانند الکتروابزار خرید اینترنتی خود را انجام دهید. در این سایت می‏توان خرید انلاین ابزار هنری، خرید رنگ مولتی سورفیس و خرید اینترنتی رنگ ویترای lb را انجام داد.نآن