۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ روغنی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 98 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 98 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

رنگ روغنی

رنگ روغن، یکی از قدیمی ترین و بهترین رنگ هایی است که در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده می شود. این نوع از رنگ، دارای انواع مختلفی است که افراد می توانند بر اساس نیاز خود آن ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهند. معمولا رنگ روغنی به صورت بسته بندی 250 گرمی، یک، پنج و  بیست کیلوگرمی تهیه می شود و در مواردی نیز از اسپری رنگ به جای آن استفاده می گردد. روش اجرای رنگ روغن معمولا به کمک قلم مو و غلطک نقاشی بوده و کیفیت آن نسبت به سایر رنگ های ساختمانی بالاتر می باشد. اگر قصد خرید رنگ روغنی را دارید، برای آشنایی با قیمت هر متر رنگ روغن ساختمان و اطلاع از نحوه خرید آن، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

معرفی انواع رنگ روغنی ساختمان

یکی از پرطرفدارترین و بهترین رنگ ساختمانی، رنگ روغنی است که در نقاشی ساختمان، از آن استفاده می گردد. در واقع، اغلب از رنگ روغنی، برای رنگ کردن دیوارهای ساختمان، درب و پنجره ها و .... استفاده می شود. این رنگ، به دلیل داشتن پایه حلال نفتی، نسبت به رنگ های دیگر از جمله رنگ پلاستیکی، مقاومت بیشتری دارد. این رنگ قابلیت شست و شو دارد و دارای انواع مختلفی است که شامل موارد زیر می باشند:

براق: این نوع از رنگ روغنی، بسیار براق است که اغلب برای رنگ آمیزی چهارچوب های درب، بخش های فلزی و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

مات: همان طور که از نام آن پیداست، رنگ روغنی مات، هیچ درخشندگی ندارد و هیچ نوری را منعکس نمی کند. لازم به ذکر است تا بدانید که اغلب از این نوع رنگ، برای رنگ آمیزی سقف ها استفاده می شود.

نیمه براق: رنگ نیمه براق، مابین دو نوع دیگر است و درخشندگی آن نسبت به نوع براق، کمتر می باشد. اغلب از رنگ روغنی نیمه براق یا همان نیمه مات، در رنگ آمیزی کابینت ها، حمام، آشپزخانه و .... مصرف می شود.

بهترین رنگ روغنی ساختمان

هم اکنون که با انواع رنگ روغنی ساختمان آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که بهترین رنگ روغنی ساختمان کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که رنگ روغنی براق، نسبت به نیمه براق و مات، بهتر است و کاربرد بیشتری نیز دارد. علاوه بر این، نوع براق نسبت به سایرین، مقاومت بیشتری دارد و شست و شوی آن راحت تر است.

 قیمت رنگ روغنی و نحوه خرید رنگ روغن ساختمانی

قیمت هر یک از انواع رنگ های روغنی، با یکدیگر متفاوت می باشند و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارند. به همین دلیل، نمی توان برای همه آن ها قیمت واحدی را در نظر گرفت. لازم به ذکر است تا بدانید که برای خرید رنگ روغنی ساختمان، ابتدا بهتر است با کاتالوگ رنگ روغنی ساختمان، آشنا شده و سپس، نسبت به خرید اقدام کنید. به یاد داشته باشید که بهتر است که انواع رنگ های روغنی را از مکان های معتبری خریداری کنید. شما عزیزان برای مطلع شدن از قیمت رنگ روغنی درب و پنجره، میزان رنگ روغنی برای هر متر مربع و قيمت رنگ روغني ساختمان می توانید با همکاران ما در واحد فروش، ارتباط برقرار کنید.

 حلال رنگ روغنی ساختمان

اگر بنا به هر دلیلی نیاز داشتید که رنگ روغنی را از سطوح مختلفی پاک کنید، باید حلال آن را خریداری کنید. زیرا، رنگ های روغنی، به سختی از سطوح مختلف پاک می شوند و برای پاک کردن آن ها حتما باید از حلال های آن ها استفاده کنید. برخی از مهم ترین حلال های رنگ های روغنی، شامل موارد زیر می باشند:

الکل

تینر

بنزین

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با رنگ روغنی و انواع آن آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که بهترین برند رنگ را خریداری کنید و به دلیل ارزان بودن، به سراغ رنگ های بی کیفیت نروید. برای خرید باکیفیت ترین رنگ ها، با قیمتی به صرفه می توانید با همکاران ما در واحد فروش، تماس بگیرید.