۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 277 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 277 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

رنگ ساختمانی

یکی از مهم‏ترین مراحل در ساخت یک ساختمان نقاشی آن است. رنگ ساختمانی با کیفیت و مناسب همیشه جز اولویت‏های مهندسین ساخت و ساز است. رنگ های ساختمانی دارای گستردگی فراوانی هستند و علاوه بر رنگ پلاستیک، رنگ آکریلیک و رنگ روغنی اخیرا رنگهای دیگری نیز مانند رنگ های مولتی کالر به این مجموعه افزوده شده است. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار برآن بوده تا علاوه بر تامین ابزار برقی و ابزار دستی و تجهیزات مرتبط رنگ را نیز که از ملزومات زندگی امروزی است در سبد کالایی خود داشته باشد. از این رو در این مقاله الکتروابزار قصد دارد که درباره رنگ ساختمانی و نحوه خرید آن اطلاعاتی را ارائه دهد تا بتوانید یک انتخاب عالی را داشته باشید.

رنگ های ساختمانی

رنگهای ساختمان مجموعهای از رنگ‏ها هستند که هر کدام ویژگیهایی داشته و برای قسمت‏های مختلف ساختمان از آن‏ها استفاده میشود. بعد از اینکه گچ کاری به پایان برسد مراحل رنگ آمیزی ساختمان آغاز می‌شود که معمولا از بتونه کاری و زدن پرایمر به دیوار این کار شروع می‌شود. بعد از آن بر اساس رنگ‏هایی که انتخاب می‏کنیم مراحل نقاشی ساختمان شروع میشود. رنگ‏های ساختمانی انواع مختلف دارند که در ادامه آن‏ها را برای شما بررسی خواهیم کرد.

انواع رنگ ساختمانی

همانطور که بیان کردیم انواع بسیاری از رنگ برای ساختمان وجود دارد. به عنوان مثال برای نقاشی سقف ساختمان ممکن است از یک رنگ متفاوت نسبت به دیوار ساختمان استفاده کرد. با این حال ابتدا بهتر است که نحوه رنگ كردن ساختمان را به صورت کامل بیاموزیم، سپس رنگ‏های مناسب برای هر قسمت را انتخاب کنیم. هم‏چنین نقاشی ساختمان آموزش نیز دارد که در آن انواع رنگ‏ها نیز نام برده می‏شود. با این حال در زیر به برخی از انواع کاربردی رنگ ساختمان می‏پردازیم.

·         رنگ روغنی

یکی از رنگ‏های پر کاربرد برای انواع ساختمان رنگ روغنی است. این رنگ به دو صورت براق و نیمه مات وجود دارد که نوع براق پوشش دهی بالا دارد. این رنگ قابل شستشو است اما بوی نامطبوعی دارد.

·         رنگ پلاستیک

از رایج‏ترین رنگ‏ها برای ساختمان رنگ پلاستیک است. در شرکتهای پخش رنگ ساختمانی این رنگ فروش بیشتری دارد. این رنگ سریعتر خشک شده و بوی نامطبوع ندارد.

·         رنگ اکریلیک

 درواقع این رنگ بین رنگ پلاستیک و روغنی قرار گرفته و با این حال بهتر از هر دو عمل میکند. هم‏چنین قیمت آن مقرون به صرفه‏تر است و برای ارزانترین نقاشی ساختمان می‏توان از آن استفاده کرد.

بهترین رنگ ساختمانی

در بالا بیان کردیم که رنگ ساختمانی انواع مختلف دارند که هر کدام از آن‏ها ویژگی‏هایی هم دارند. با این حال این رنگ‏ها هر کدام برندهایی داشته و باید بر اساس ویژگی و برند مورد نظر بهترین را از بین آن‏ها انتخاب کرد و از آن استفاده کرد.

قیمت رنگ ساختمانی

قیمت رنگ ساختمانی نیز یکی دیگر از عوامل مهم در خرید آن است. برای اطلاع از قیمت بهتر است به بکی از سایت‏های فروش آنلاین مانند الکتروابزار مراجعه کرد و قیمت‏ها را مشاهده کرد. شما می‏توانید با محاسبه متراژ رنگ ساختمان و محاسبه قیمت رنگ ساختمان برای خود یک نقاشی ارزان ساختمان داشته باشید و با انتخاب برندهای مقرون به صرفه هزینه کمتری برای رنگ بپردازید.

راهنمای خرید رنگ ساختمانی

بعد از اینکه مقدار رنگ لازم برای نقاشی ساختمان را مشخص کردید، نوبت به خرید آن میرسد. برای خرید ممکن است عدهای مراجعه به فروشگاه حضوری را ترجیح دهند. با این حال سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار امکان خرید اینترنتی را برای شما فراهم آوردهاند تا محصول را به سادگی و با کیفیت بالا خریداری کنید.