۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قفل درب

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

قفل در چوبی

قفل در چوبی و آهنی در بین انواع قفل و یراق پرفروش و پرمصرف قرار دارند. درست است که قفل درب چوبی و آهنی در معرض دید قرار ندارند، اما درصورتی‌که قفل درب به‌خوبی عمل نکند و درب قفل نشود، عملاً کارایی ندارد. به همین خاطر خرید بهترین مارک قفل درب چوبی و هر یک از انواع قفل‌سوئیچی، قفل کلیدی، قفل سرویسی، قفل در یو پی‌وی‌سی و یا قفل ۲.۵ با توجه به نوع درب از اهمیت بالایی برخوردار است.

هنگام خرید قفل درب چوبی و آهنی باید به مشخصات قفل در چوبی توجه داشته باشید. اولین نکته‌ای که هنگام خرید این قفل‌ها باید به آن توجه کنید سایز قفل می‌باشد. گاهی اوقات نیاز است که قفل پهن خریداری کنید؛ یعنی فاصله ابتدا و انتهای دو لبه قفل پهن باشد. معمولاً قفل‌های درب اندازه‌های 5/5 به پایین مناسب برای درب‌های آهنی هستند و قفل‌هایی که دارای سایز 5/6 سانتی‌متر به بالا باشند مناسب درهای چوبی هستند.

 نکته دیگری که هنگام خرید قفل درب چوبی و آهنی (مانند قفل کتابی و قفل آویز) باید به آن توجه داشته باشیم جنس زبانه قفل است که باید باکیفیت باشد. معمولاً متریال مورداستفاده برای ساخت زبانه قفل‌ها از برنج یا سرب است.

 

قفل درب چوبی و آهنی

قفل درب چوبی و آهنی چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوت بین قفل درب آهنی با قفل درب چوبی در اندازه آن‌ها است. معمولاً پهنای قفل‌های درب چوبی با پهنای قفل‌های درب آهنی متفاوت هستند.

 

انواع قفل درب آهنی و چوبی

انواع قفل درب آهنی و چوبی در بازار موجود هستند و شامل موارد زیر می‌شوند.

·         قفل کلیدی

قفل کلیدی بیشتر برای درب اتاق و یا درب‌هایی که ازنظر امنیتی چندان مهم نیستند مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قفل‌ها دارای سیلندر یا مغزی نیستند و کلید مخصوص آن‌ها همان کلیدهای میله‌ای ساده هستند.

·         قفل سرویس

قفل سرویس به قفل‌هایی گفته می‌شود که برای درب سرویس بهداشتی یا حمام استفاده می‌شود این قفل‌ها معمولاً کلید خور نیستند و به‌جای داشتن کلید دارای سوراخی هستند که به آن میل چهارسو گفته می‌شود و اهرم دستگیره در آن قرار می‌گیرد. قفل‌های درب سرویس معمولاً فقط از داخل درب قفل می‌شوند.

·         قفل‌سوئیچی

قفل‌های سوئیچی بیشتر برای ورودی ساختمان کاربرد دارند و برای درب‌هایی که داخل محیط منزل هستند کاربرد چندانی ندارد. این قفل‌ها سیلندر خور هستند. همین امر باعث می‌شود تا امنیت آن‌ها بالا و استفاده از آن‌ها راحت‌تر باشد.

·         قفل ضد سرقت

قفل ضد سرقت معمولاً از ورقه آهن ساخته می‌شود و دارای زبانه های محکم تر و چند حالته هستند و به صورت قفل ضد سرقت چهار لول یا قفل ضد سرقت سه لول و سایر انواع در بازار عرضه می گردند.

·         قفل کمکی

قفل کمکی در بالای چهارچوب درواقع می‌شود و برای کمک به قفل‌های ضد سرقت کاربرد دارد.

 

بهترین مارک قفل درب چوبی

بهترین مارک قفل درب چوبی باید ترکیبی از انواع قفل‌ها باشد و معمولاً قفل‌های ضد سرقت جزو بهترین انواع قفل درب چوبی هستند. بهترین مارک قفل درب چوبی در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به فروش می‌رسد.

 

قیمت قفل درب چوبی

قیمت قفل درب چوبی و انواع قفل‌های آهنی و ضد سرقت در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار قابل‌مشاهده است. البته قیمت قفل‌ها به مدل و مورداستفاده آن‌ها بستگی دارد.

 

خرید قفل درب چوبی

جهت خرید قفل درب چوبی باقیمت مناسب نسبت به سایر فروشگاه‌ها، می‌توانید خرید خود را به‌صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی الکتروابزار انجام دهید.