۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سیلندر در ( مغزی در)

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

سیلندر در

همانطور که می دانید اکثر درب های ساختمانی دارای قفل هستند و همه این قفل ها به یک مغزی یا سیلندر در نیاز دارند. با وجود سیلندر در و مغزی در، امکان باز و بسته کردن راحت درب ها فراهم می‌شود و با استفاده از سیلندر درب ضد سرقت یا انواع مغزی در، می توان امنیت درب ها را افزایش داد. امروزه باز کردن مغزی های در و سیلندر در به راحتی توسط سارقان انجام می‌شود؛ اما خرید انواع مغزی در یا بهترین مارک سیلندر موجب می‌شود تا از این اتفاق ها جلوگیری شود.

انواع سیلند و مغزی در دسته لوازم ساختمانی » قفل و یراق و در کنار انواع قفل کتابی، قفل رمز دار، قفل آویز و سایر قفل و یراق آلات امکان سفارشو خرید را برای مشتریان عزیز دارند.

 

مغزی در

مغزی در برای افزایش امنیت و ممانعت از سرقت در درب های حیاطی و ساختمانی استفاده می شود. با توجه به اینکه قفل ها مدل های متفاوتی دارند، هر یک به مغزی های مخصوص به خود نیاز دارند. مغزی های ساده راحت تر قابل سرقت هستند و زود شکسته می شوند. به همین خاطر باید هنگام خرید مغزی درب، مشخصات مغزی در مانند جنس آن، سایز مغزی در نوع کلید، تعداد پین های روی مغزی در توجه داشته باشید. برخی از مغزی ها انواع مختلفی دارند که مشخصات آن ها با یکدیگر متفاوت است. برندهای تولید کننده انواع مغزی در هم با توجه به نوع در انواع مختلفی از محصولات را به بازار عرضه نموده اند.

 

انواع مغزی در

سیلندر در سرویس، مغزی در پی وی سی، مغزی درب ضد سرقت، مغزی در کامپیوتری از انواع مغزی های درب هستند. انواع مغزی در شامل مغزی قفل درب چوبی، مغزی قفل در ضد سرقت، سیلندرهای کامپیوتری و ... می شوند. برای مشاهده انواع مغزی در می توانید به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید و با توجه به نیاز خود بهترین مارک سیلندر در یا مغزی در را خریداری نمایید. مشخصات انواع مغزی در مانند جنس قفل و سیلندر، رنگ قفل، ابعاد قفل، ویژگی های کلید، وزن قفل و ... متفاوت هستند.

 

بهترین مارک سیلندر در

بهترین مارک سیلندر در با توجه به کیفیت مغزی شناخته می شود. در صورتی که مغزی در از جنس با کیفیتی ساخته شده باشد و امنیت بالایی داشته باشد، به عنوان بهترین مارک سیلندر می توان به آن اشاره کرد. از انواع سیلندرهای باکیفیت در می توان به MRT مدل M70 و LMS مدل 45/45 اشاره کرد.

قیمت مغزی در

همانطور که گفتیم سیلندر در یا مغزی در انواع مختلفی دارد و قیمت مغزی در با توجه به نوع آن، جنس سیلندر، وزن سیلندر، ویژگی‌های سیلندر، امنیت آن و ... متفاوت است. به منظور استعلام قیمت مغزی در و سایر یراق آلات مخصوص ساختمانی می توانید با شماره های بخش فروش الکترو ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی تماس حاصل فرمایید.

 

راهنمای خرید مغزی در

به منظور خرید مغزی در با کیفیت، انواع سیلندر در با امنیت بالا، می توانید به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این مجموعه با قرار دادن راهنمای خرید مغزی در به خریداران کمک می‌کند تا انواع سیلندر در مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت ارزان خریداری نمایند. به جهت اینکه در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار یراق آلات با کیفیت از تولید کنندگان به صورت مستقیم خریداری می شود، قیمت این ابزارآلات و یراق آلات در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار کاملاً اقتصادی و رقابتی است.