۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قفل و یراق

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 69 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 69 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

قفل و یراق

یراق آلات ابزارهایی برای تکمیل بخش هایی از منزل مثل کابینت، درب و پنجره هستند که از مهم ترین آن‌ها می توان به دستگیره کابینت، ریل کشو و لولای کابینت اشاره کرد. همچنین قفل ها ابزار امنیتی برای محافظت از مکان های مختلف نظیر مغازه ها، منازل و سایر مکان ها هستند. در حال حاضر یکی از یراق آلات کاربردی انواع دستگیره است که از طریق بخش انواع دستگیره می توان آن را به راحتی خریداری کرد. انواع قفل شامل انواع قفل کتابی، انواع قفل آویز و قفل رمز دار و سایر قفل ها نیز از فروشگاه اینترنتی الکتروابزار » لوازم ساختمانی » قفل و یراق قابل سفارش و خرید می باشد.

انواع قفل

از قدیم قفل ها به عنوان ابزاری برای نگهداری و امنیت درب‌ها، گنجه‌ها، کمدها و قفسه‌ها کاربرد داشته اند. با پیشرفت تکنولوژی انواع قفل های متنوع با کاربردهای متفاوت ساخته شده اند شامل؛

·         قفل قفسه و درهای کوچک

·         قفل های ساختمانی

·         قفل های برقی

·         قفل کارتی

·         قفل دکمه ای

·         قفل کتابی

·         قفل آویز

·         قفل رمزدار

·         انواع قفل ضد سرقت

·         قفل چهار لول و ...

یراق کابینت و درب چوبی

یکی از پر طرفدارترین ابزار یراق ساختمانی، یراق آلات درب چوبی است که تنوع بالا و کاربردهای متفاوتی دارد. ام دی اف یکی از بهترین و محبوب ترین یراق کابینت و درب چوبی است که در ساخت انواع کابینت و دستگیره آن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگیره ها عامل زیبایی در درب ها و کابینت ها هستند بسته به سبک کابینت می توان نوع دستگیره را انتخاب کرد. عامل دیگر تاثیرگذار روی انتخاب دستگیره، شکل و فرم هندسی آن است به طوری که برای اینکه کابینت عریض تر و بلندتر دیده شود می توان از دستگیره خطی استفاده کرد. درب های چوبی از کلاف و شبکه داخلی و رویه ساخته شدهو توسط یراق آلات به کار رفته در درب می تواند حرکت کند. غلطک بالا و پایین، آرام بند، ریل بالا و پایین و کاور ریل‌ها از مهم ترین اجزای درب‌های چوبی هستند.

 جک و لولا

دستگیره و جک از جمله ابزارهایی برای نصب کابینت آشپرخانه هستند که جنس جک می تواند پلاستیکی یا فلزی باشد. از انواع جک برای راحت باز و بسته شدن درب کابینت استفاده شده و این جک ها در کنار لولای کابینت نصب می‌شوند. از لحاظ قدرت، جنس، شکل ظاهری و نحوه کارکرد جک در انواع مختلفی نظیر جک پمپی ساعتی کمرشکن جاکفشی،اتوبوسی، گازی، اچ اف، اچ ال، فانتونی، بالابر، معکوس و اونتوس اچ اس وجود دارند. انواع لولا در طرح‌های متنوعی تولید شده و بر روی درب ها نصب می شوند؛ لولای  ته قنداق تفنگی، پروانه، فلاش، بشکه ای، مخفی و پیوسته از مهم ترین لولاهای درب هستند.