۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب دوقلو

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

چسب دوقلو

چسب دوقلو یکی از انواع چسب های قوی و پرطرفدار محسوب می شود. همان طور که از نام این محصول مشخص بوده؛ هر بسته آن حاوی دو تیوپ است. هر دو تیوپ به طور هم زمان باید استفاده شوند تا عملکرد قابل قبول را ارائه دهند. معمولا یکی از تیوپ ها حاوی کاتالیزور و دیگری نیز حاوی رزین بوده که دارای رنگ های سفید و طوسی  و یا شفاف هستند. یکی از دلایل محبوب بودن این چسب از سایر انواع چسب ها، مقاومت بالای آن، بعد از خشک شدن است.

انواع چسب دوقلو

چسب دوقلو دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام کارایی مختلفی دارند. در کل انواع چسب دو قلو جهت چسباندن سطوح پلاستیکی، چوبی، سنگی، شیشه ای، فلزی و کاغذی کاربرد دارند. باید گفت انواع مختلف چسب دو قلو دارای کاربردهای یکسانی هستند اما با توجه به فرمولاسیون موجود آنها، برای هر یک از موارد گفته شده، بازدهی بهتری دارند؛ مثلا چسب دو قلو فولاد برای چسباندن سطوح فلزی و فولادی بهترین عملکرد را دارد در حالیکه می توان از چسب دو قلو همه کاره نیز برای چسباندن سطوح فلزی نیز استفاده کرد. انواع چسب دوقلو به اختصار به شرح زیر هستند:

1. چسب دوقلو شفاف

همان طور که از نام چسب دوقلو شفاف مشخص است؛ این چسب شفاف بوده و بعد از اینکه بر روی سطوح قرار می گیرد رنگ خاصی ندارد؛ به همین دلیل مناسب استفاده در شیشه های بی رنگ، شیشه های مات، سرامیک، چینی، فایبر گلاس و فلزات است. این نوع چسب دو قلو معمولا برای چسباندن سطوح ظریف مانند چینی آلات نیز استفاده دارد.

2. چسب دوقلو همه کاره

چسب دوقلو همه کاره در محیط های معمولی مانند منزل و همچنین محیط های صنعتی قابل استفاده است. همان طور که از نام این محصول مشخص است، این محصول برای چسباندن انواع سطوح مانند فلزات، پلاستیک، چوب، شیشه و سرامیک کاربرد دارد.

3. چسب دوقلو فولاد

چسب دوقلو فولاد به دو صورت کاسه ای و تیوپی در بازار موجود است. استفاده عمده این محصول در چسباندن قطعات فلزی مانند رادیاتور شوفاژ، رادیاتور ماشین، انواع لوله های فلزی و پی وی است. یکی از مزیت های این چسب، چسبندگی بالای آن در استفاده از فلزات با پوشش های مختلف مانند رنگ است.

4. چسب دوقلو شیشه

چسب دوقلو شیشه، همان چسب دوقلو شفاف است. البته به دلیل کاربرد بالای آن برای استفاده در چسباندن سطوح شیشه ای به چسب دو قلوی شیشه نیز معروف است.

5. چسب دوقلو اپوکسی

چسب دوقلوی اپوکسی یا چسب دوقلوی اوهو از انواع چسب دو قلو بوده که دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و ضربه است. این چسب برای چسباندن سطوح چوبی، فلزی، شیشه ای، سنگی و سرامیکی کاربرد دارد.

نحوه استفاده چسب دوقلو

نحوه استفاده از انواع چسب دوقلو به شرح زیر است:

·         ابتدا سطوح مورد نظر را از آلودگی هایی مانند گرد و غبار و چربی پاک می کنیم.

·         حالا با توجه به مورد استفاده، به اندازه یکسان، مقداری از هر دو تیوپ موجود در بسته بندی را با یکدیگر مخلوط می کنیم. (برخی از بسته بندی های چسب دوقلو دارای کاسه مخصوص و قاشق برای هم زدن هستند. اگر بسته بندی محصولی فاقد این کاسه بود، کافی است چسب ها را بر روی یک تکه مقوای ضخیم بلا استفاده با یکدیگر مخلوط کرده و به وسیله چوب کبریت سطوح را به چسب مخلوط شده، آغشته کنید).

·         حالا سطوح را به چسب آغشته کنید و با فشار کمی به یکدیگر بچسبانید.

·         پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه، چسب خشک می شود.

·         برای مطمئن شدن از عملیات چسبندگی، بهتر است یک ساعت بگذارید سطوح بدون تکان خوردن باشند.

قیمت چسب دوقلو

چسب دوقلو با توجه به همه کاره بودن و ویژگی هایی که دارد درای قیمت مناسبی بوده قیمت عمده چسب دوقلو با قیمت تکی آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت ها کافی است با کارشناسان ما در الکتروابزار تماس بگیرید.

خرید چسب دوقلو

برای خرید چسب دوقلو ابتدا می بایست نیاز خود شناخته و بر اساس قطعاتی که قرار است چسبانده شوند نوع مناسب آن را خریداری نمود. برای اطلاعات بیشتر و همچنین تهیه و خرید چسب دوقلو به صورت عمده و تکی از الکتروابزار میتوانید اقدام نمایید. مواردی که در الکتروابزار رعایت می شوند:

·         کارشناسان و فروشندگان خوش اخلاق و صبور

·         خرید محصولات از شرکت های تولید کننده به طور مستقیم و بدون واسطه و در نتیجه محصولات اصل هستند.