۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب دو طرفه

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

چسب دو طرفه

حتما تا الان نام چسب دو طرفه را از دوستان و آشنایان شنیده‌اید. این محصول در واقع نوار چسبی می‌باشد که هر دو طرف آن به ماده چسبناک آغشته شده است. برای تولید این چسب مراحل مختلفی طی می‌شود و پس از اتمام این مراحل به یکی از سه حالت رولی، ورقه‌ای و یا قطعه‌ای درآمده و به بازار فروش عرضه می‌گردد. در ادامه درباره انواع چسب دو طرفه و کاربرد آن توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد اگر می‌خواهید اطلاعات  لازم را درباره انواع چسب به دست آورید، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. برای خرید انواع چسب دو طرفه به سایت الکتروابزار مراجعه نمایید.

 

انواع چسب دو طرفه

چسب دو طرفه در انواع مختلفی تولید و روانه بازار مصرف می‌گردد و خریدار می‌تواند با توجه به خصوصیات هرکدام و کاربرد آن‌ها، بهترین نوع را خریداری نماید. یکی از انواع چسب دو طرفه، ساکا تایوانی می‌باشد که طرفداران زیادی دارد. چسب دو طرفه شیشه‌ای، چسب دو طرفه متری، موبایلی، چسب دو طرفه صنعتی، شفاف سیاه، ژله‌ای شفاف، چسب دو طرفه فومی، چسب دو طرفه سلولزی انواع دیگر چسب دو طرفه می‌باشند.

 

چسب دو طرفه فوم

سالیان سال است که افراد از چسب دو طرفه فوم برای متصل کردن وسایل و قطعات سبک و سنگین استفاده می‌کنند. با کمک این چسب می‌توانید دو شئ را در کنار یکدیگر قرار دهید. از چسب دو طرفه فوم می‌توان در ساختمان سازی استفاده کرد.

کاربرد چسب دو طرفه

·         از چسب دو طرفه شفاف می‌توان برای نصب انواع شیشه بر روی سطوح، قرار دادن شیشه‌های تزیینی استفاده کرد.

·         از دیگر کاربردهای این چسب می‌توان به  چسباندن گلس گوشی موبایل اشاره کرد.

·    در صنعت چاپ و بسته‌بندی از چسب دو طرفه فومی استفاده می‌شود که با کمک آن می‌توان کیفیت تصاویر چاپی را افزایش داد همچنین از نصب درست صفحه اطمینان حاصل کرد.

·         از چسب دو طرفه زه برای چسباندن زه خودرو استفاده می‌شود.

·    برای نصب کانال‌های پلاستیکی مخصوص دسته‌بندی برای زیباتر شدن کابل‌ها در کابل کشی نیز از چسب دو طرفه استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که با استفاده از این چسب به هیچ ابزار دیگری نیاز ندارید.

·         برای نصب کفپوش نیز از چسب دو طرفه استفاده می‌شود.

·         از دیگر کاربردهای این محصول می‌توان به نصب پانل آکوستیک به دیوار اشاره نمود.

نحوه پاک کردن چسب دو طرفه از روی سطوح مختلف

ممکن است پس از گذشت مدتی وسایلی را که با کمک چسب دو طرفه به سطوح مختلف چسبانده‌اید را بردارید، واضح است که جای چسب دو طرفه بر روی سطح مورد نظر باقی می‌ماند. برای پاک کردن رد آن می‌توانید از سشوار کمک بگیرید. ابتدا با سشوار کشیدن به محل چسب حرارت دهید و سپس با کمک دست، چسب را پاک نمایید. در دومین روش پاک کردن چسب دو طرفه از روی سطوح از استون درصد بالا استفاده می‌شود. به جای استون می‌توانید از سرکه نیز استفاده نمایید به این صورت که پارچه‌ای را به سرکه آغشته کرده و سپس پارچه را بر روی آثار به جا مانده چسب دو طرفه بکشید.

نحوه استفاده از چسب دو طرفه

برای استفاده از چسب دو طرفه کافی است که کاغذی که روی یک طرف چسب قرار دارد را بردارید و با کمی فشار چسب دو طرفه را روی سطح مورد نظر بچسبانید سپس کاغذ طرف دیگر چسب را نیز بردارید و محصول مورد نظر را روی چسب بگذارید.

 

قیمت چسب دو طرفه

همانطور که در قسمت‌های قبلی مقاله به آن اشاره کردیم، چسب دو طرفه در انواع گوناگونی تولید شده است که هرکدام از آن‌ها خصوصیات و ویژگی‌های متفاوتی با یکدیگر دارند. واضح است که به علت تفاوت نوع هر کدام از چسب‌های دو طرفه، قیمت این محصولات نیز با یکدیگر کاملا متفاوت می‌باشد. قیمت نهایی این محصول به مواد بکار رفته برای تولید آن بستگی دارد و اگر قیمت مواد اولیه به دلایل مختلفی بالا رود، قیمت نهایی چسب دو طرفه نیز بالا خواهد رفت. برای اطلاع از قیمت انواع چسب دو طرفه به سایت الکتروابزار مراجعه فرمایید و با توجه به کارایی هرکدام از این محصولات مناسب‌ترین چسب را خریداری کنید.

 

خرید چسب دو طرفه

برای خرید چسب دو طرفه ابتدا می بایست با توجه به کاری که میخواهیم انچام بدهیم نوع آن را مشخص نموده و سپس متناسب با آن برای خرید اقدام نماییم.

 اگر نمی‌دانید که باید چه نوع چسب دو طرفه را خرید کنید می توانید از پشتیبانی آنلاین الکتروابزار کمک گرفته و انتخاب درست تری داشته باشید.

 

چسب دو طرفه محصولی کاربردی

در این مقاله درباره کاربردهای چسب دو طرفه با شما صحبت کردیم. همان‌طور که می‌دانید از این محصول می‌توان برای چسباندن وسایل و قطعات مختلف بر روی سطوح استفاده کرد بدون آنکه به هیچ وسیله و ابزاری نیاز داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع چسب دو طرفه به سایت الکتروابزار مراجعه نمایید.