۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب کاغذ دیواری

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

چسب کاغذ دیواری

چسب کاغذ دیواری یکی از انواع چسب های ساختمانی است که جهت چسباندن کاغذ دیواری بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این چسب به شما ارائه خواهیم داد.

چسب کاغذ دیواری چیست؟

چسب کاغذ دیواری یک چسب مخصوص برای ثابت کردن کاغذ دیواری روی دیوارها می باشد. این نوع چسب از نشاسته اصلاح شده یا متیل سلولز ساخته شده است. این چسب به دلیل خاصیت چسبندگی بالایی که دارد، به یک چسب لایه ایی تبدیل شده است. این خاصیت لایه ایی باعث می شود عمل چسبیدن کاغذ دیواری به دیوار سریع تر انجام بگیرد.

چسب کاغذ دیواری یا به صورت خشک و پودری به فروش می رسد و یا با ترکیباتی حل شده و به صورت اماده در بازار وجود دارد.

انواع کاغذ دیواری:

برای انتخاب چسب کاغذ دیواری مناسب، لازم است با انواع کاغذ دیواری هم آشنا باشید. کاغذ دیواری ها در انواع مختلفی موجود می باشند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در این جا چند نمونه از کاغذ دیواری را بیان می کنیم.

·    کاغذ دیواری کاغذی: این نوع کاغذ دیواری بسیار نازک و غیر قابل شستشو است و حدود یک تا دو سال دوام دارد. مزیتی که این نوع کاغذ دیواری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها دارد این است که هم قیمت ان مناسب است و هم اینکه نصب و کندن ان اسان است.

·    کاغذ دیواری PVC : این نوع محکم، با دوام، قابل شستشو و ضد خش بوده، به سختی پاره می شود و حدود 5 سال دوام دارد. چون قابل شستشو است بیشتر برای اتاق کودک پیشنهاد می شود. این کاغذ دیواری ها در ابعاد 5 متر مربع و 16 متر مربع در بازار وجود دارند.

·    کاغذ دیواری نانو: به دلیل تکنولوژی خاصی که در این نوع کاغذ دیواری ها به کار رفته است ضد دوده و کثیفی هستند. این کاغذ دیواری ها پاره نمی شوند، در برابر نور افتاب مقاوم بوده و عایق صدا و گرما می باشند. این نوع کاغذ دیواری ها نسبت به بقیه کاغذ دیواری ها قیمت بالاتری دارند.

نحوه کاربرد چسب کاغذ دیواری

چسبی که برای نصب کاغذ دیواری استفاده می شود در زمان کوتاهی خشک شده و نیاز به مدت طولانی برای خشک شدن ندارد. اگر هنگام نصب، چسب از کناره های کاغذ دیواری نصب شده راه افتاد با پارچه خیس یا نم دار می توانید ان ها را به راحتی پاک کنید.

اگر کاغذ دیواری به طور مناسب به چسب اغشته شود ضامن معتبری برای افزایش طول عمر کاغذ دیواری بر روی دیوار است.

برای نصب کاغذ دیواری نیاز به قلموی بزرگ، کاردک پلاستیکی و خط کش داریم. در ابتدا باید دیوار تمیز و بدونه نم یا چسب باشد، سپس کاغذ دیواری ها را برش می دهیم بعد با استفاده از قلمویی که ان را اغشته به چسب کاغذ دیواری کرده ایم پشت کاغذ دیواری از از وسط رو به لبه ها حرکت می دهیم تا تمام سطح چسبی شود. سپس مدت 15 دقیقع صبر می کنیم تا چسب به خوبی به کاغذ دیواری مالیده شده و به اصطلاح خیس بخورد.

بعد کاغذ دیواری از از سمت بالا به پایین روی دیوار می چسبانیم. کاردک پلاستیکی می تواند چسب را از وسط کاغذ دیواری به بیرون بیاورد و خط کش هم برای بریدن اضافه های کاغذ دیواری کاربرد دارد.

قیمت چسب کاغذ دیواری

قیمت چسب کاغذ دیواری ها را فاکتورهای متفاوتی تعیین می کند که در زیر چند نمونه از آن ها را ذکر می کنیم.

·         نوع چسب کاغذ دیواری

·         جنس و برند آن

·         کیفیت

·         اندازه و ابعاد آن

خرید چسب کاغذ دیواری

چسب کاغذ دیواری متنوع زیادی در بازار موجود می باشند و شما می توانید به راحتی و با اطمینان کامل این نوع محصول را از فروشگاه الکتروابزار خریداری کنید. این فروشگاه چسب کاغذ دیواری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند و یکی از بهترین مراکز فروش این نوع چسب به شمار می رود.