۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جارو و برس

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 28 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 28 تا

  1. ۱
  2. ۲

جارو و برس

ابزارهای زیادی برای تمیز کردن محیط وجود دارند که یکی از متداول‌ترین و مهم‌ترین ابزار نظافتی جارو و برس است که در کنار سایر لوازم مانند انواع تی نخی و دستمال نظافتی به کار برده می شوند. اگر نیاز به خرید جارو و برس دارید و در این باره تصمیم گیری برای شما سخت شده است پیشنهاد می‌کنیم با این مقاله از الکتروابزار همراه باشید تا با راهنمای خرید این کالا آشنا شوید.

جارو دستی

یکی از رایج‏ترین وسایلی که از ن

آن برای تمیز کاری و زدودن آلودگی محیط استفاده میشود جارودستی است. جارو دستی از قدیم رایح بوده است و امروزه به صورت مدرن نیز ساخته شده است تا کار تمیزکاری را با آن انجام دهید. در ادامه به انواع این وسیله پرداخته تا با آن بیشتر آشنا شویم.

انواع جارو دستی

جارو دستی بر اساس عملکردی که دارد به چند دسته تقسیم میشوند. این چند دسته را در ادامه بررسی کرده و بیشتر با آن‏ها آشنا خواهیم شد.

·         جارو دستی تک محور

جارو دستی تک محور به گونه‏ای ساخته شده است که فقط یک محور داشته و با آن می‏توان جارو کردن را انجام داد.

·         جارو دستی دو محور

این جارو دارای دو محور است که هر دو با هم به عملیات جارو کردن کمک کرده و زمین را تمیز می‏کنند.

·         جارو دستی به همراه خاک انداز

نوعی از جارو دستی تک محور یا دو محور وجود دارد که دسته‏های بلندی داشته و به همراه یک خاک اندازه که آن هم دسته بلندی دارد عرضه می‌شود.

قیمت انواع جارو دستی

حال که از انواع جارو دستی با خبر شدیم نوبت به قیمت آن می‏رسد. تعیین قیمت جارو دستی به عوامل مختلفی مانند برند، کیفیت و نوع مواد مصرفی در آن بستگی دارد. هرچقدر یک جارو کیفیت بیشتری داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر میرود. برای اینکه بتوان از قیمت دقیق انواع جارو دستی اطلاعات دقیق به دست آورد بهتر است از سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار کمک گرفت. در این سایت‏ها انواع مختلف جارو ارائه شده است که می‏توان قیمت هر نوع را دید و آن را باهم مقایسه کرد.

خرید جارو دستی

برای خرید انواع جارو دستی نیز می‏توان خرید اینترنتی را امتحان کرد. برای این کار نیز میتوان به سایت الکتروابزار رفت و جاروی مورد نظر را انتخاب کرد. سپس بعد از خواندن مشخصات محصول و دانستن قیمت آن میتوان خرید را به صورت اینترنتی انجام داد. این کار مقرون به صرفه است. زیرا در الکتروابزار قیمت واقعی اجناس درج شده است و شما برای خرید در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.