۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تی نخی و زمین شوی

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تی نخی و زمین شوی

تی نخی و زمین شوی دو ابزار بسیار پر مصرف برای شستشوی زمین‏های سرامیکی یا سنگی است که در منازل یا ساختمان‏ها از آن‏ها استفاده میشوند. اگر قصد خرید این وسیله‏ها را دارید پیشنهاد می‏کنیم تا پایان این مقاله از الکتروابزار را بخوانید و با راهنمای خرید آن آشنا شوید. تی نخی در دسته بندی لوازم ساختمانی » لوازم نظافتی و در کنار انواع جارو و برس و دستمال نظافتی دسته بندی و امکان سفارش و خرید را دارند.

تی نخی

تی نخی و زمین شوی

تی نخی یا زمین شوی که به آب جمع کن نیز معروف هستند، وسیله‏ای است که از طریق آن می‏توان یک سطح را تمیز کرد و کثیفی را توسط آب و مواد شوینده با تی نخی از بین برد. این وسیله معمولا به همراه یک سطل هم ارائه میشود. در ادامه بیشتر درباره تی نخی و انواع آن اطلاعات به دست خواهیم آورد.

انواع تی نخی

انواع مختلفی از تی نخی وجود دارند که هر کدام دارای ویژگیهای خاص بوده و یا اینکه برای مکان‏های خاص مورد استفاده قرار می‏گیرند. از این رو نیاز است تا این انواع را بشناسید و مورد مناسب خود را خریداری کنید. در زیر این موارد را بررسی می‏کنیم.

·         طی زمین شوی چرخشی

طی زمین شوی چرخشی یکی از تی‏های متداول است که برای شستشوی انواع سطوح سرامیکی در خانه یا محیط‏های دیگر از آن استفاده میشود. سر این تی همانطور که از نام آن پیداست قابلیت چرخش دارد که این باعث میشود بیشتر بتواند فضا را تمیز کند.

·         تی نخی پهن

این نوع تی نخی از ساده ترین انواع آن بوده و از یک لبه پهن 30، 40، 50 یا 60 و بزرگتر ساخته شده که به کمک دسته بلند آن بر روی سطح مورد نظر کشیده و آن را تمیز می کند. جنس الیاف این تی ها نخی بوده و هر چه مواد مصنوعی کمتری در ساخت آن به کار گرفته شده باشد سطح را تمیز تر نموده و قابلیت تمیز کاری بیشتری نیز دارد. معمولا سایز مورد نظر این نوع از تی ها با توجه به سطحی که باید تمیز شود انتخاب می شود.

 

·         تی زمین شوی مخزن دار

تی زمین شوی مخزن دار دارای یک سطل یا مخزن همراه است که می‏توان آن را پر از آب یا مواد شوینده کرد و برای شستشو از آن استفاده کرد. هم‏چنین می‏توان تی را در آن نیز شست.

قیمت انواع طی و زمین شوی

بعد از اینکه از انواع طی و زمین شوی اطلاعات به دست آوردیم نوبت به قیمت آن می‏رسد. قیمت این وسیله به نوع و ویژگی‏های همراه آن بستگی دارد. هرچقدر نوع تی بهتر باشد و جنس نخ آن با کیفیت‏تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می‏رود.

تی نخی گرد

خرید تی نخی

در قسمت آخر راهنمای خرید تی نخی به بخش خرید می‏رسیم. برای این کار شما علاوه بر خرید حضوری امکان خرید اینترنتی نیز دارید. برای این کار می‏توان به سایت‏هایی مانند الکتروابزار مراجعه کرد و سپس بعد از خواندن مشخصات و مقایسه محصولات با هم خرید را انجام داد. خرید از سایت الکتروابزار مقرون به صرفه بوده و شما می‏توانید در هر ساعت از شبانه روز آن را انجام داده و تی زمین شوی خود را درب منزل دریافت کنید.