۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

دستمال نظافتی

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

انواع دستمال

یکی از پرمصرف ترین ابزاری که همه ما در طی روز از آن استفاده می کنیم دستمال است. دستمال دارای انواع مختلفی است و جزء لوازم نظافتی بوده که در کنار انواع تی نخی، جارو، سطل آب و آبپاش دسته بندی می شود. که هر یک از آن ها در محیطی استفاده می شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که بنا به نوع استفاده، قیمت هر یک از انواع آن ها نیز متفاوت می باشند. برای آشنایی کامل با انواع دستمال، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه هر آن چه که باید در رابطه با دستمال حوله ای، دستمال نانو، دستمال آشپزخانه و .... بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

معرفی انواع دستمال

زمانی که نام دستمال به گوش می رسد، اغلب افراد فکر می کنند که منظور دستمال کاغذی است. خیر، ما انواع مختلفی از دستمال داریم که هر یک از آن ها مصارف گوناگونی دارند. برخی از پرکاربردترین انواع دستمال، شامل موارد زیر می باشند:

·         دستمال حوله ای

دستمال حوله ای، یکی از پر مصرف ترین نوع دستمال است که در اغلب شرکت های دولتی، سازمان ها و .... به عنوان حوله استفاده می شود. اما، علاوه بر خشک کردن، می توان از این دستمال برای نظافت بخش های حساس منزل و یا محیط کار نیز استفاده کرد.  

·         دستمال سفره

همان طور که از نام آن مشخص است، از این دستمال در آشپزخانه و برای پاک کردن سفره و میز نهارخوری استفاده می گردد. علاوه بر این، برخی از افراد برای تمیز کردن بشقاب، خشک کردن ظروف، گردگیری منزل و .... نیز دستمال سفره را مصرف می کنند.

·         دستمال مهسان

مهسان یکی از بهترین برندها است که انواع مختلف دستمال را تولید می کند. لازم به ذکر است تا بدانید که بهترین نوع دستمال مهسان، دستمال سفره و حوله ای هستند که در بین افراد محبوبیت بسیار زیادی دارند.

·         دستمال میکروفایبر

در طی چند سال اخیر، دستمال میکروفایبر، طرفداران زیادی در بین افراد الخصوص بانوان پیدا کرده است. این دستمال در بین مردم با نام های دیگری همچون: دستمال چند کاره، دستمال جادویی و ... شناخته شده است.

·         دستمال آشپزخانه

یکی از ضروری ترین وسایل نظافتی در منزل، دستمال آشپزخانه است. اغلب بانوان دستمال های مختلفی در اندازه های متفاوت، در آشپزخانه دارند که از آن برای تمیز کردن، گردگیری و .... استفاده می کنند.

·         دستمال نانو

قطعا تا به حال نام دستمال نانو را شنیده اید و ممکن است که چندین بار از آن استفاده کرده باشید. قدرت میکروب زدایی این دستمال، بسیار زیاد است و در مقایسه با دستمال میکروفایبر، عملکرد بهتری دارد.  

·         دستمال ال سی دی

شاید تا به حال نام دستمال ال سی دی را نشنیده باشید، این دستمال به نوعی دستمال میکروفایبر است؛ اما، جنس آن ها مقداری با یکدیگر متفاوت می باشند. از این دستمال، اغلب برای تمیز کردن تلویزیون، لپ تاپ و ... استفاده می شود.

·         دستمال ظروف

به جرات می توان گفت که پس از دستمال کاغذی، دستمال های ظروف یکی از پر مصرف ترین نوع دستمال ها هستند. دستمال ظروف، در جنس های مختلفی تولید می شود که هر شخصی بر اساس نیاز خودش، می تواند آن را خریداری کرده و مصرف کند.

·         بهترین نوع دستمال

هم اکنون که به طور کامل با انواع دستمال آشنا شدید، احتمال دارد بپرسید که کدام دستمال بهتر از سایرین است؟ دستمال های میکروفایبر و نانو، نسبت به سایرین بهتر هستند. زیرا، هر دو این دستال ها قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و حتی اگر یک بار از آن ها استفاده کرده باشید، تفاوت آن ها را مشاهده خواهید کرد. اما، لازم به ذکر است تا بدانید که دستمال نانو کمی بهتر از دستمال میکروفایبر است.

قیمت انواع دستمال و خرید دستمال

بهتر به ذکر است تا بدانید که نمی توان برای دستمال های ذکر شده، قیمت یکسانی را بیان کرد. زیرا، جنس و سایز هر کدام با دیگری متفاوت است که این امر سبب می شود تا قیمت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت باشند. برای اطلاع از قیمت دستمال جادویی اصل، دستمال نانو ماشین، دستمال تنظیف و خرید هر یک از موارد ذکر شده، می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با انواع دستمال آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پیش از خرید دستمال نانو یا میکروفایبر، حتما از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. برای خرید هر یک از دستمال های بیان شده، با قیمتی ارزان و کیفیتی خوب، می توانید به سایت ما مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.