۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سطل و آب جمع کن

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

11 مورد

سطل و آب جمع کن

شاید شما هم برای ساختمان خود به سطل و آب جمع کن هم در کنار سایر لوازم نظافتی مانند تی نخی و جارو  به منظور نظافت ساختمان نیاز داشته باشید. ممکن است با انواع مختلف و نحوه خرید این محصولات آشنایی نداشته باشید. از این رو پیشنهاد می‏کنیم این مطلب از الکتروابزار را تا انتها دنبال کنید تا با خرید اصولی سطل و آب جمع کن آشنا شوید.

سطل و آب جمع کن

سطل و آب جمع کن یا تی وسیلهای است که برای نظافت و جمع کردن آب در ساختمان‏ها یا مناطق مختلف از آن استفاده میشود. این وسایل اغلب در کنار یکدیگر دیده شده و برای شستشو و تمیز کاری با هم استفاده می‌شوند. انواع مختلفی از سطل و آب و جمع کن در بازار وجود دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

انواع سطل و آب جمع کن

در بازار انواع مختلفی از سطل و آب جمع کن وجود دارند که به شکل‏های مختلف کار انجام می‏دهند. به عنوان مثال انواع تی و آب جمع کن دسته کوتاه وجود دارند که فقط برای شستشوی شیشه‏ها از آن‏ها استفاده میشود. هم‏چنین آب جمع کن‏ها و تی‏های پدالی وجود دارند که آب در اسفنج آن‏ها جمع شده و با یک پدال می‏توان آب جمع شده را خالی کرد. هم‏چنین سطل‏ها نیز گاهی به شکل ترولی هستند که روی یگ چرخ قرار داشته و به همراه آب جمع کن آن‏ها را می‏توان به نقاط مختلف برد.

قیمت سطل و آب جمع کن

قیمت سطل و آب جمع کن مختلف است و بیشتر بستگی به برند و کیفیت آن‏ها دارد. با این حال برای اینکه بتوانیم از قیمت اصلی این محصولات اطلاع حاصل کنیم، می‏توان به سایت‏هایی مانند الکتروابزار مراجعه کرد و در آن‏جا قیمتهای اصلی این محصولات را می‏توان مشاهده کرد و هم‏چنین می‏توان مقایسه را بین قیمت‏ها انجام داده و سپس محصولی مقرون به صرفه را خریداری کرد.

خرید سطل و آب جمع کن

برای خرید سطل و آب جمع کن ابتدا باید نوع سطل و آب جمع کن را انتخاب کنیم. سپس باید مشخص کنیم که این وسیله را در کجا قرار است استفاده کنیم. سپس می‏توان برای خرید به صورت حضوری به فروشگاه‏های سراسر کشور مراجعه کرد و یا اینکه به صورت اینترنتی خرید را انجام داد. برای این کار می‏توان به سایت الکتروابزار مراجعه کرد و بعد از خواند مشخصات محصول و آگاهی از برند و کیفیت آن را خریداری کرده و کالا را درب منزل دریافت کرد.