۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لوازم بنایی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 54 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 54 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

لوازم بنایی

اگر جز افرادی هستید که به بنایی علاقه دارید و یا می خواهید وارد حرفه بنایی شوید، بهتر است بدانید که برای انجام این کار، به ابزارهای مختلفی نیاز دارید. استانبولی، تراز، فرغون، شمشه و .... جز مهم ترین و پرکاربردترین این لوازم می باشند. برای آشنایی با هر یک از این لوازم بنایی و اطلاع از قیمت تراز، قیمت فرغون و ..... در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله تمامی این وسایل بنایی ساختمان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. ابزار بنایی در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار در کنار سایر لوازم ساختمانی مانند لوازم کولری، لوازم نظافتی و انواع چسب دسته بندی شده است.

انواع لوازم بنایی

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما عزیزان اگر تصمیم دارید تا در آینده وارد حرفه بنایی شوید، ابتدا باید با لوازم این شغل آشنا شوید. وسایل ساختمانی این حرفه، انواع مختلفی می باشند که برخی از مهم ترین و پرکاربردترین آن ها، شامل موارد زیر هستند:

فرغون

یکی از مهم ترین لوازم بنایی، فرغون است؛ این وسیله دارای دو دسته و یک چرخ است که عمق آن 10 الی 25 سانتی متر می باشد. در واقع، از فرغون به عنوان وسیله ای برای حمل بار استفاده می شود که با کمک آن تمامی وسایل ساختمان جا به جا می گردند.

استانبولی

استابولی وسیله ای است که در آن برای آماده کردن انواع ملات های ساختمانی، استفاده می شود. در واقع، می توان گفت که استانبولی به نوعی ظرفی عمیق است که جنس آن فلز بوده و در آن گچ، سیمان و ... ریخته می شوند.

تراز

یکی از مهم ترین لوازم بنایی، تراز است که برای کنترل و یا سنجش تراز بودن سطوح، مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی دیگر می توان گفت که در تمامی سطوح افقی، عمودی، شیب دار و ... از این ابزار برای تعیین صاف بودن سطوح، استفاده می شود.

شمشه

شمشه بنایی، یکی دیگر از پرمصرف ترین لوازم بنایی است که برای کنترل امتداد کار از آن استفاده می گردد. این شمشه ها دارای اندازه های مختلفی هستند که حداقل آن 70 سانتی متر و حداکثر آن 3 سانتی متر می باشند. 

قیمت لوازم بنایی

حال که با پر کاربردترین لوازم بنایی آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که قیمت هر یک از این لوازم چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که قیمت هر یک از این لوازم، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارند. برخی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت لوازم بنایی، شامل موارد زیر می باشند:

·         جنس هر یک از لوازم بنایی

·         اندازه و سایز هر یک از لوازم بنایی

·         شکل ظاهری هر یک از این لوازم

بنابراین، می توان گفت که شما عزیزان برای اطلاع از قیمت هر یک از لوازم، ابتدا باید جنس، سایر و .... وسیله مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

خرید لوازم بنایی از فروشگاه اینترنتی لوازم بنایی

زمانی که نام خرید لوازم بنایی به میان می آید، اغلب افراد فکر می کنند که فقط می توانند با مراجعه حضوری به بازارها، آن ها را خریداری کنند. این تفکر نادرست است؛ زیرا، امروزه شما عزیزان می توانید هر یک از ابزارهای بنایی مورد نیاز خودتان را از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز خریداری کنید. برای خرید لوازم بنایی، می توانید با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط بوده و با بهترین قیمت، آن ها را خریداری کنید.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله تصمیم داشتیم تا شما عزیزان را با تمامی لوازم بنایی آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پیش از خرید حتما جنس، سایز و .... وسیله مد نظر خودتان را انتخاب نموده و سپس از طریق فروشگاه های اینترنتی مختلف، برای خرید اقدام کنید. برای خرید هر کدام از ابزارهای بنایی، می توانید به سایت ما مراجعه کرده و یا با همکاران ما تماس بگیرید.