۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لوازم ساختمانی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 407 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 407 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

لوازم ساختمانی

لوازم ساختمانی و وسایل بنایی جز اصلی ترین تجهیزات برای ساخت یک ساختمان هستند. ابزارها و وسایل کاربردی در ساختمان سازی شامل ابزارهای دستی بنایی، ابزارهای اندازه گیری، ابزارهای ایمنی ساختمان سازی و ... می شود؛ بنابراین خرید لوازم ساختمانی قبل از هر پروژه ساخت و ساز مورد نیاز می باشد تا پروسه ساخت و ساز به صورت اصولی و در مسیر درستی انجام شود. بسیاری از ابزارهای بنایی و لوازم ساختمانی در بازار موجود هستند که هر یک کاربردهای مختلفی دارند.

معمولاً برای گچ کاری، سنگ تراشی، تخریب ساختمان های فرسوده، برشکاری، حفر و ... از لوازم ساختمانی و ابزار آلات مورد نیاز کارگران و استادکاران استفاده می شود. لوازم ساختمانی شامل ابزارهای دستی مانند آچار، پیچ و مهره، انبردست، پیچ گوشتی، آرماتوربند، اره و سایر ابزار آلات دیگر نیز هستند که باید قبل از شروع پروژه خریداری شوند. برخی از ابزارهای اندازه گیری و وسایل بنایی نیز مانند متر دستی، شاقول، تراز و ... نیز جز ابزار آلات مورد نیاز هستند.

فروشگاه اینترنتی الکتروابزار این افتخار را دارد که بتواند علاوه بر انواع ابزار برقی، ابزار دستی، رنگ ساختمانی انواع لوازم ساختمانی را نیز تامین و به بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

 

انواع لوازم ساختمانی و بنایی

انواع لوازم ساختمانی و بنایی همانطور که گفتیم شامل ابزارهای اندازه گیری در کارهای بنایی مانند متر دستی، متر فلزی، متر لیزری، تراز و شاقول می شود.

 برخی دیگر از انواع لوازم ساختمانی و بنایی نیز مخصوص تخریب هستند. ابزارآلات مربوط به بنایی که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد نیز شامل انبردست، ابزار های مربوط به اندازه گیری، انواع میخ و چکش و پیچ و مهره، اره و ... می شوند.

 

لیست قیمت لوازم ساختمانی

لیست قیمت لوازم ساختمانی در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. برخی از لوازم بنایی و ساختمانی که برای پروژه های عمرانی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد، شامل برس سیمی و پلاستیکی، بیل، پتک، تخته ماله، ترازو دیجیتالی، ترازو استوانه ای، تلمبه، توپی، چکش، دستکش، سطل، شاقول، قرقره بنایی، کمچه، فرغون، کلنگ، دسته کلنگ، دسته بیل، دست پتک، الک، سرند، اره، داس، شفره شن کش، نایلون و گونی، عایق های حرارتی مانند ایزوگام و ... هستند که شما می توانید جهت حرید هر یک از انواع لوازم ساختمانی و بنایی به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید و یا با بخش فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

پخش عمده لوازم ساختمانی

فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به عنوان یکی از فروشگاه های پخش عمده لوازم ساختمانی انواع ابزار آلات و تجهیزات ساختمانی یراق آلات و لوازم و ابزار مورد نیاز برای ساختمان سازی و بنایی را در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد. این مجموعه به عنوان یکی از عرضه کنندگان عمده لوازم ساختمانی، انواع مصالح مورد نیاز خریداران را به صورت عمده و با قیمت های مناسب عرضه می کند.

 

فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی

فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی الکتروابزار، به منظور بهینه سازی فرآیند خرید و انتخاب تجهیزات و لوازم ساختمانی انواع وسایل بنایی و لوازم ساختمانی با کیفیت که در پروژه های ساختمانی مورد نیاز هستند را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش و عرضه وسایل بنایی و سایر ابزارآلات ساختمانی در خدمت خریداران بوده است.