۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب رازی

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

چسب رازی

چسب رازی معرف یک شرکت ایرانی است که تولیدکننده چسب‌های مختلف برای مصارف متفاوت می‌باشد. محصولات این شرکت در محیط‌های اداری، صنایع مختلف، منزل و حتی مدرسه مورداستفاده قرار می‌گیرد. این شرکت در سال ۱۳۵۹ آغاز به فعالیت کرده است و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های چسب صنعتی، چسب خانگی و سایر محصولات دیگر می‌باشد. محصولات تولیدشده توسط شرکت رازی دارای استاندارد بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ تا ۲۰۰۸ است. این شرکت موفق شده است محصولات متنوعی را به بازار عرضه کند.

 

محصولات برند رازی

از محصولات برند رازی می‌توان به چسب همه‌کاره رازی، چسب مایع رازی، چسب قطره‌ای رازی، چسب پهن رازی ۵ سانتی‌متری، چسب آهن رازی، چسب چوب رازی، چسب آکواریوم رازی، چسب برق رازی، چسب نواری رازی و ... اشاره کرد. محصولات این شرکت بسیار متنوع هستند و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا توسط مردم در محیط‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

نمایندگی و خدمات پس از فروش برند رازی

نمایندگی و خدمات پس از فروش برند رازی اقدام به عرضه و فروش انواع محصولات چسب رازی می‌کند. آدرس دفتر مرکزی شرکت شیمیایی رازی در شهر تهران خیابان وزرا، نبش خیابان پانزدهم، پلاک ۱۲۷، طبقه چهارم و پنجم است. شماره‌های تماس این شرکت ۰۲۱۸۸۵۵۰۵۲۳ است. برند رازی در شهرهای مختلف کشور دارای نمایندگی فروش و پخش محصولات رازی است. هم‌وطنان عزیز می‌توانند در صورت نیاز به خرید چسب رازی، به هر یک از نمایندگی‌های فروش این شرکت مراجعه کنند.

 

قیمت چسب رازی

چسب رازی یکی از محصولات پرمصرف و پرکاربرد است که دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد و در عین حال قیمت محصولات برند رازی در سطح منصفانه ای قیمت گذاری گردیده است. با توجه به اینکه چسب رازی در منزل، مدرسه و صنایع مختلف کاربرد دارد، همه ما روزی به این چسب نیاز پیدا می‌کنیم. به همین خاطر باید بدانیم که از طریق چه فروشگاه‌هایی برای خرید چسب رازی اقدام کنیم. فارق از قیمت چسب رازی در حال حاضر بسیاری از افراد هستند که به خاطر داشتن مشغله‌های زیاد نمی‌توانند، به صورت حضوری به فروشگاه های عرضه کننده چسب رازی مراجعه نمایند.

اگر چه این نکته قابل توجه است که در بسیاری از موارد قیمت خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری پایین تر نیز خواهد بود.

خرید چسب رازی

با توجه به اینکه محصولات چسب رازی در بازار پخش می‌شود و توسط نمایندگی‌های معتبر به فروش می‌رسد، برخی از این فروشندگان به خاطر رفاه حال مشتریان فروشگاه های اینترنتی را راه اندازی کرده‌اند. هم‌وطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به فروشگاه های آنلاین ابزارآلات و انواع محصولات مورد نیاز، مانند چسب رازی، محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند. یکی از این فروشگاه های معتبر عرضه کننده محصولات رازی فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار است که با حذف واسطه ها انواع محصولات رازی را با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مشاهده تمام محصولات دسته چسب