۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

موتوژن

تنظیم جهت نزولی

   

2 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

2 مورد

موتوژن

برند موتوژن به‌عنوان یکی از فعالان حوزه تولید الکتروموتورها سال‌های سال است که در بازار ایران و جهان فعالیت می‌کند. تأسیس این شرکت به حدود نیم‌قرن قبل باز می‌گردد و در طول این سال‌ها پیشرفت‌های زیادی در توسعه محصولات و ساختار شرکت ایجاد شده است.

البته در سطح عموم جامعه برند موتوژن به پمپ آب کولر موتوژن و دینام کولر موتوژن بیشتر شناخته شده می باشد.

محصولات موتوژن

از مهم‌ترین و جذاب‌ترین ویژگی‌های این شرکت در تولید محصولات استفاده از آزمایشگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های سطح بالا است. یکی از مهم‌ترین محصولات برند موتوژن که از فروش و تقاضای خوبی در بازار مصرف برخوردار است می‌توان به انواع الکتروموتورهای صنعتی اشاره کرد. این مجموعه با درنظرداشتن تمام استانداردهای روز دنیا در حوزه تولید محصولات الکترونیکی از پیش‌گامان بازار است.

الکتروموتورهای خانگی و الکتروپمپ‌ها از جمله دیگر محصولات طراحی، تولید و عرضه شده توسط این شرکت است. استفاده از نیروی انسانی متخصص و متبحر در کنار توجه به نیازهای بازارهای داخلی و خارجی سبب شده تا این مجموعه به یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان این محصولات تبدیل شود.

از مهم‌ترین مزیت‌های خرید محصولات این شرکت وجود خدمات پس از فروش استاندارد و تعدد نمایندگی‌های فروش در سرتاسر کشور است. استفاده از این مزیت‌ها برای مصرف‌کنندگان این محصولات کاملاً امکان‌پذیر و دارای سهولت است.

از دیگر محصولاتی که توسط این شرکت تولید و عرضه می‌شود تا نیازهای مصرف‌کنندگان را برطرف کند باید به انواع دینام و پمپ آب کولرهای آبی اشاره کرد. این محصولات با طراحی مناسب و کاربردی خود توانسته‌اند نقش مهمی در گرفتن بازار مصرف داخلی و بین‌المللی داشته باشند. نکته مهمی که دررابطه‌ با خرید این محصولات باید به آن توجه داشت قیمت و کیفیت آن است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

قیمت محصولات برند موتوژن چقدر است؟

قیمت این محصولات از اهمیت زیادی برای مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی برخوردار است. مجموعه برند موتوژن با طراحی، تولید و عرضه محصولات متنوع در طیف قیمتی گسترده توانسته توجه و رضایت هر نوع مصرف‌کننده‌ای را جلب کند. بهترین روش جهت اطلاع از قیمت‌های این محصولات را باید برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکننده و تأمین‌کننده عنوان کرد که از اصالت ویژه‌ای برخوردار است.

عوامل مهمی در قیمت‌گذاری این محصولات تعیین‌کننده هستند که مهم‌ترین آنها برند تولیدکننده محصولات است. نکته دیگری که باید به آن توجه داشت متریال به‌کاررفته در طراحی و تولید این محصولات است.

خرید محصولات برند موتوژن

شرکت موتوژن همانگونه که بیشتر توضیح داده شد دارای محصولات بسیار متنوعی در حوزه تولید انواع پمپ و دینام دارد که اغلب آنها در حال حاضر در سبد کالایی فروشگاه اینترنتی الکتروابزار قرار ندارد. در حال حاضر این فروشگاه در زمینه فروش پمپ آب کولر موتوژن و دینام های یک دوم ویک سوم و سه چارم که مربوط به کولرهای 3000 تا 7000 ابی می باشد فعال بوده و این محصولات در این وب سایت به فروش می رسد و امکان خرید و استعلام قیمت این محصولات برند موتوژن برای مشتریان فراهم می باشد.

 برند موتوژن با به‌کارگیری بهترین متریال در ساخت محصولات خود توانسته گوی سبقت را از رقبای خود ببرد. نکته مهم  و قابل‌توجه این است که خدمات پس از فروش و کیفیت بالای محصولات این برند معتبر داخلی از مهم‌ترین مزیت‌های آن است.