۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آیرون مکس

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

برند آیرون مکس

یکی از برندهای معتبر در بازار ایران که امروزه باید در زمان خرید ابزار در نظر داشته باشیم برند آیرون مکس است که با تهیه و توزیع سطح وسیعی از ابزارآلات سهم به سزایی در بازار ابزار ایران دارا می باشد. این برند با تامین ابزار آلات با کیفیت توانسته نقش موثری را در این زمینه ایفا نماید.

زمان انتخاب ابزار به ویژه نوع کارگاهی و صنعتی عوامل مهمی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. همواره علاوه بر قیمت، کیفیت و کارکرد صحیح نیز از مهم ترین مواردی است که باید بررسی شود. اما در کنار این مسئله باید توجه داشت که این دسته از ابزارآلات همیشه اصولا هزینه های بالا تری را در مقایسه با ابزارآلات سبک و خانگی تحمیل می کنند، بنابراین باید هنگام خرید اعتبار و میزان خدماتی مانند گارانتی و تامین قطعات را نیز در نظر داشت. با توجه به این گونه مسائل آیرون مکس یکی از بهترین برند های موجود در بازار است که در ادامه تاریخچه آن معرفی خواهد شد.

تاریخچه برند آیرون مکس IRON MAX

برند آیرون مکس یک برند چینی بوده و که در حوزه ابزارهای برقی، بادی و دستی از سال ۱۳۹۰ راه اندازی شد. این شرکت با داشتن بیش از ۵ سال سابقه درخشان، موفق به تولید ابزار های صنعتی و کارگاهی با سطح کیفی بالا مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی شده است. این برند در چند سال اخیر در صدد ارائه بهترین کیفت ابزار برقی و دستی بوده و از جمله عرضه کنندگان ابزارآلات صنعتی در کشور ایران می باشد. لازم به ذکر است این شرکت در سراسر ایران دارای مراکز خدمات پس فروش گسترده بوده و آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی می باشد.