۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اکتیو

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

ابزار اکتیو

گروه ابزارآلات صنعتی اکتیو برند یکی از معروف ترین تولیدکنندگان در ایران است که در سال 1388 تاسیس شد و تا کنون 9 سال از فعالیت و دستاوردهای این برند ارزشمند می گذرد، این برند معروف بر پایه دانش فناوری های صنعتی بنا شده است. با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا محصولات خود را در زمینه ابزار آلات صنعتی و سایر لوازم جانبی تولید کرده است. یکی از مهمترین ارکان برند صنعتی موفقی مانند اکتیو این است که افرادی که تجربه و تخصص دارند و برای سوق دادن برند به سمت اهداف پربارتر باید با هماهنگی این متخصصان از آخرین فناوری در محصولات مورد نیاز استفاده کنند. شریک و شاهد درخشش بی پایان و موفقیت های شایسته ای بوده است.

ابزار اکتیو

برند اکتیو با دانش روز و کارشناسان برجسته خود، محصولات با کیفیتی را از کارخانه های معتبر و شناخته شده در دنیا جمع آوری کرده است تا بتواند حوزه تولیدات صنعتی را مدیریت کرده و ارتباط مستمر و متوالی را در حوزه محصولات صنعتی و فناوری های روز دنیا، تشکیل گروهی برای ایجاد پیشرفت و کیفیت واقعی در زمینه تولید ابزارآلات صنعتی و حرفه ای و در کنار این محصولات درجه یک با استانداردهای روز دنیا و همچنین استانداردهای ارائه شده و استانداردهای ملی به خریداران و صنعت گران محترم ارائه نماید.

تمامی این عوامل و شرایط با بیشترین جزئیات ممکن پیاده سازی شده و باعث شده تا برند ACTIVE موفقیت بزرگی برای مجموعه و برند خود داشته باشد.

معرفی ابزارهای برند اکتیو

این برند در زمینه های بسیاری از ابزار دستی، برقی، بادی، شارژی و بنزینی فعال بوده و توانسته حجم به سزایی از نیاز های بازار ابزار ایران را تامین نماید.